EcoPower, MaxPower, Chip Tuning, Eksantrik Mili, Dynometre, Superchips, PiperCam, Colombo Bariani

Hakkımızda

Muzaffer Doğrular, 1960 yılında İzmir´de doğmuş ve bütün eğitim hayatını İzmir´de geçirmiştir. 1982 yılında askerlik görevini tamamlayıp 1988 yılına kadar mekaniker olarak çalışan Muzaffer Doğrular, 1989 yılında otomobil yarışlarına katılan araçlara bakım, onarım, servis ve modifikasyon hizmetleri vermek amacıyla "BEST SERVİS"i kurmuştur.

 

Best Servis olarak, 1989-1992 yılları arasında otomobil sporlarında birincilikleri olan Merih Erkal, Murat Doğrular, Süleyman Atay, Mithat Diker ve Vedat Diker´in yarış arabalarının bakım, onarım ve tadilat işlerini üstlenerek bu yıllarda en iyi servis kupalarını almış olan ve 10 yıl sonra 2002 sezonunda tekrar Vedat Diker ve Mitsubishi Lancer Evo VI´sının yarış servisliğini alan Muzaffer Doğrular´ın ayrıca kendisinin de bir yarışçılık hayatı vardır.

1991-1993 yıllarında 1985 model Renault 9 marka aracıyla mahalli ve Türkiye şampiyonalarına katılan Muzaffer Doğrular, 1991 İzmir Genel Klasman 2.si, 1992 İzmir Genel Klasman 1.si ve 1993´te tekrar İzmir Genel Klasman 2.si derecelerini elde ederek, aynı zamanda birçok Grup N şampiyonluğunun da altına imzasını atmıştır.

1993´ten beri çeşitli performans ve modifiye firmalarının Türkiye Distribütörlüğü´nü alan BEST SERVİS, yarış otomobillerine ve performans meraklısı kullanıcıların araçlarına her türlü ihtiyacı karşılayabilecek şekilde Tuning ve Modifikasyon hizmetlerini daha da başarılı bir şekilde verebilmektedir.

 

2000 yilindan itibaren Volkswagen Audi Ozel Servisi unvanini da alan Best Servis, 400m2´lik kapali alanda ustun teknolojinin yaninda deneyimli servis elemanlari, egitimli ve tecrübeli yönetici kadrosuyla  VW ve Audi´ye verdigi ozel hizmetin yaninda diger tum marka ve modelden araclarin da her türlü bakım ihtiyaçlarını tam müşteri memnuniyetiyle karşılamaktadır.

Anasayfa  |   Ürünler  |   Dynometre  |   Teknik bilgiler  |   Uygulamalarımız  |   Fotoğraflar  |   Bayilerimiz  |   Hakkımızda  |   İletişim
by dimnida (2010)